Değişim ve İade

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız, fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde geri göndererek para iadesi alabilirsiniz. Bunun için 0538 706 94 79 numaralı telefonu aramanız ya da kozmilon@gmail.com adresine konu ile ilgili bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. İade etmek istediğiniz ürünleri ücretsiz bir şekilde adresimize gönderebilirsiniz.

Önemli Bilgiler: 

  • İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri, orijinal ambalajlarında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

  • İade edilmek istenen ürünler kırılma riski taşıyorsa, bu ürünler size geldiği şekilde, -strafor, balonlu naylon, koli gibi- koruma materyalleri ile paketlenmelidir. Hatalı paketleme sebebiyle kargoda oluşacak hasar sorumluluğu size ait olacaktır.

  • İlgili ürünler bize ulaştıktan sonra, iade ve değişim koşullarına uygunlukları tarafımızca kontrol edilerek sonuç size e-posta ve telefon yolu ile iletilir ve iade koşullarına uygun olması durumunda, ürün bedelleri, e-posta adresinize ve telefonunuza gönderilen onay mesajından itibaren 3 ile 10 iş günü içinde ödeme aracınıza (banka hesabı ya da kredi kartı) aktarılır. İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise bu ürünler, ücretsiz olarak adresinize geri gönderilir.